Hakkımızda Hakkımızda
Kurumsal

HAKKIMIZDA

sag

Epsilon NDT - Tahribatsız Muayene, Endüstriyel Güvenlik ve Tren Teknoloji Sistemleri birimleri ile havacılık, savunma, ulaşım, otomotiv, enerji, demir çelik ve döküm endüstrisi gibi sektörlere; ürün, sistem ve çözüm hizmetleri sunmaktadır. Kurulduğu yıldan bu yana yenilikçi şirket kültürü ile kendi alanlarında ilklerin uygulayıcısı olmuştur.

Epsilon NDT Tahribatsız Muayene (NDT) birimi ile sektörünün dünyada öncü firmalarını Türkiye’de ve Asya Ülkeleri’nde başarılı bir şekilde temsil ederek standartlara uygun cihaz, donanım ve mühendislik çözümlerini müşteri odaklı sunmaktadır. Radyoaktif kaynak değişimi ve cihazlarının satışında ise Türkiye’deki ilk ve tek özel lisanslı kaynak değişim hücresinin kurucusudur ve pazar liderliği konumunu korumaya devam etmektedir.

2004 yılında kurulan Tren Teknoloji Sistemleri (TTS) birimi ile konvansiyonel ve ileri teknoloji gerektiren uygulamalar için demiryolu sektöründe Yüksek Hızlı Tren (YHT)’nin de aralarında bulunduğu Türkiye’nin büyük firmalarına ve devlet kurumlarına tedarikçi olarak önemli hizmetler sağlamaktadır.

Faaliyet alanlarına 2012 yılında Endüstriyel Güvenlik (SAFETY) ‘i ekleyen Epsilon NDT bu birimi ile endüstriyel, itfaiye, sivil savunma, KBRN, arama kurtarma, acil durum, madencilik, askeriye, iş ve işçi sağlığı güvenliği konularında ürün, çözüm ve eğitim hizmetleri sağlamaktadır. SAFETY birimi ile AFAD birlik müdürlüklerine yönelik başarılı projeler gerçekleştirmiştir.

© 2016 Epsilon NDT - Tüm hakları saklıdır Yasal Uyarı   |   Site Haritası kuruluşudur.
Adaptice DESIGN + DEVELOPMENT