HABER VE YENİLİKLER

Uygulamalı Phased Array Çalıştayı - 20.04.2017

Olympus Avrupa desteği ile Epsilon NDT 13 Nisan Perşembe günü NDT sektörünün uzmanlarını Titanic Kartal Otel’de “Gelişmiş Phased Array Teknikleri İle Uygulamalı Ultrasonik Muayene Çalıştayı” nda buluşturdu.

 Çalıştay’da Türkiye’nin önde gelen firmalarının NDT mühendis ve yöneticileri ile ASNT Türk, Türk NDT, NDT hizmet firmaları bir araya gelerek Dual Matrix Probe, Phased Array Ultrasonik Muayene, Compound Scan, Dual Linear Probe Teknolojileri ve Phased Array Tekerlek Probu’nun tanıtımı uygulamalı olarak gerçekleşmiştir.

 Açılışını Epsilon NDT Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Ekinci’nin yaptığı çalıştay’da sunum ve demolar; Epsilon NDT’den Teknik Satış Yöneticisi Sabri Baba, Olympus Fransa’dan Advanced Phased Array Application Specialist Jérémie Gaine ve Çimtaş Çelik’den Kalite Kontrol Müdür Yardımcısı Mustafa Gönülal tarafından gerçekleştirilmiştir.

 Türkiye’de ilk defa gerçekleştirilen bu teknolojilerin tanıtımında 36 farklı kurumdan yaklaşık 55 uzman bir araya gelmiştir. Gelen yoğun talep üzerine ileride bu tip çalışmalar tekrarlanacaktır.

Phased Array Çalıştayı
© 2016 Epsilon NDT - Tüm hakları saklıdır Yasal Uyarı   |   Site Haritası kuruluşudur.
Adaptice DESIGN + DEVELOPMENT