HABER VE YENİLİKLER

Epsilon NDT Bölgenin En Başarılı Distribütörü - 03.06.2016

Dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden biri olan Olympus firmasının Türkiye temsilciliğini yapan Epsilon-NDT Endüstriyel Kontrol Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş 17 Mayıs 2016 tarihinde Dubai’de gerçekleştirilen ödül töreni ile META Region (Ortadoğu, Türkiye, Afrika) ülkeleri arasında bulunan pek çok distribütör arasından en başarılı ve satışları en çok arttıran şirket seçilerek Olympus tarafından ‘En Başarılı Distribütör’ ödülünü aldı.

Bu ödül Olympus Testing, Maintenance & Repair Services Genel Müdürü Chris HIBBERT, Avrupa-Orta Doğu ve Afrika Bölge Satış ve Pazarlama Direktörü Vincent PASQUER ve Orta Doğu- Afrika Bölge Direktörü Maurice FABER tarafından Epsilon NDT Genel Müdür Yardımcısı Ahmet EKİNCİ’ye verildi.

Ödül töreninde satış rakamları dışında dikkat çeken konulardan biri de Epsilon NDT’nin Genel Müdür Yardımcısı Ahmet EKİNCİ’nin öncülüğünde başlayan yeni yapılanma ile Satış, Pazarlama, Aplikasyon ve Teknik Servis departmanlarının birbirinden ayrılması ve “cross functional” takım çalışmaları ile marka temsilini ve satışları yukarıya taşıması olmuştur. Olympus Avrupa ve META’nın da bu modeli uygulamaya başlaması bu stratejik yapılanmanın doğru yönde ilerlediğini göstermektedir.

Bu başarının sağlanmasında emeği geçen tüm arkadaşlarımızı kutluyor, çalışmalarının devamını diliyoruz.

Epsilon NDT- En Başarılı Distribütör

On May 17th 2016 in Dubai, Epsilon-NDT Endüstriyel Kontrol Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş, the exclusive distributor of one of the most technologically advanced Industrial Company Olympus Corporation, has been elected “The Most Successful Distributor” of the META Region (Middle East Turkey Africa) also attaining the biggest sales increase in the region.

The recognition and award was delivered to Epsilon NDT’s Vice General Manager Ahmet EKİNCİ by Chris HIBBERT of Olympus Testing, Maintenance & Repair Services General Manager, Maurice FABER of META Regional Director and Vincent PASQUER of Europe & META Region Director.

Besides sales achievement, one of the other recognition Olympus addressed was the implementation of the new strategy Epsilon NDT’s Vice General Manager Ahmet EKINCI initiated by restructuring the organization and functions of Sales and Technical Service Departments, forming Marketing and forming Application Departments, promoting “cross functional” teams thus increasing brand awareness and sales. The fact that Olympus Europe and META are also starting to implement this strategic model is an indication that Epsilon NDT is heading in the right direction.

We would like to thank all colleagues that contributed to this success and wish to see more in the future.

© 2016 Epsilon NDT - Tüm hakları saklıdır Yasal Uyarı   |   Site Haritası kuruluşudur.
Adaptice DESIGN + DEVELOPMENT